Search

piatok 30. augusta 2013

The Borgia Apocalypse

Kniha/scenár sú už dostupné na internetových stránkach kníhkupectiev, ale len na tých zahraničných. Čítala som ukážku na Amazone. Má to 164 strán ak sa dobre pamätám a je to doslova scenár.
Nemyslím, že v blízkej dobe dostanem šancu prečítať si to celé, ale našla som zaujímavú stránku, kde sú vlastne všetky podstatné info :)

http://www.heroesandheartbreakers.com/blogs/2013/08/the-borgia-apocalypse-a-recap-of-the-borgias-series-finale-screenplay-spoilers#comments

Mám tam aj svoj komentár, konečne som si trochu precvičila anglinu a niečo si napísala :D
Zvyčajne len čítam vo veľkom, to mi pripomína, že by som sa mala vrátiť ku komentovaniu na ff, ale teraz proste nemám čas.

V pondelok ma čaká zápis na VŠ a som zvedavá, čo všetko mi bude chýbať, alebo čo som nespravila. Hovorím si, že tam budem musieť nájsť niekoho, kto nebude vyzerať veľmi zmätene a dezorientovane a potom sa k tej osobe nejako pripojiť :D Toľko môj plán haha ;)

Dnes mám samé stretká. Jedno za mnou a jedno ešte predo mnou. Ukončenie letnej sezóny. Úprimne, to leto končí rovnako ako aj začalo, ale neľutujem z neho nič. Boli to moje najlepšie prázdniny a dúfam, že tie ďalšie budú aspoň rovnako dobré ak nie lepšie.

Ak náhodou niekto pozná lepšiu stránku, kde by som našla viac info k Apocalypse, prosím, prosím dajte mi vedieť :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára